Çilek Genç Odası


Bu Yazıyı Facebook'ta Paylaşın!

cilek genc odasi Çilek Genç Odası
Çilek mobilya genç odası takımları çok uygun fiyatlarla sunuluyor. Çilek genç odası takımları ve fiyatları incelediğinizde gözlerinize inanamayacaksınız.

Çilek genç odası SL Aktif beyaz 2 kapılı reform dolap, 3 kapılı seyir dolap, geniş çalışma masası, geniş çalışma ünitesi ve Truva ünite gibi çok özel beyaz parçalardan oluşmaktadır. Modüler olan bu ürünler, 17 parça özel tasarımdan oluşmaktadır. Beyazın sadeliği, duvar boyası, yatak örtüsü gibi seçeneklerle renklendirildiğinde göze çok hoş gelen, dinlendirici bir ortam oluşturulabilmektedir. Yine Çilek genç odası takımları için SL Alımlı, Kaptan, Royal, SL Flora, SL Pozitif Meşe çok başarılı seçimler, konseptlerdir.

Her bir konsept, onlarca özel tasarım, özel renk üründen oluşmaktadır. Tamamen hayatı kolaylaştırma, güzelleştirme adına hazırlanan bu ürünler mutlaka beğeneceğiniz ürünler olacaktır. Örneğin SL Alımlı en güzel pastel renklerle süslenmiş, çok özel tasarımlarla hazırlanmış bir genç odası konseptidir. Çamaşırlık, Çalışma masası, dolapları ile çok harika bir tasarımdır. Bu konseptlere, Çilek genç odası takımları seçeneklerine çok uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Yaklaşık 2000 TL gibi fiyatlara sahip olabileceğiniz Çilek genç odası takımları konsept içerisindeki ürünler düşünüldüğünde ne kadar iyi tercih olacağı çok daha iyi anlaşılabilecektir.

Bu yazıda neler var?

Bu Sayfayı Paylaşın:

Etiketler: , , , ,

"Çilek Genç Odası" YAZISINA 2 Yorum Yapılmış

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to 'Çilek Genç Odası'.

  1. Hayriye dedi ki:

    Genç odası diyince direk aklıma Çilek Genç Odası modelleri geliyor. Reklamlarını iyi yaparak hafızalara kazıttılar resmen. Zirvenin de hakkını veriyorlar ürünleri çok hoş :)

  2. Zeliha dedi ki:

    Yoğun uğraşlar sonunda evdekilere Çilek genç odası aldırttım bende. Çok da memnunum insanın odadan çıkası gelmiyor .

:: Trackbacks/Pingbacks ::

No Trackbacks/Pingbacks

Yorum Yapın!